AGQ210S12Z
RELAY TELECOM DPDT 2A 12VDC
Seri / Aile Numarası
AGQ210S12Z
AGQ210S12Z Hakkında
AGQ210S12Z, Panasonic tarafından üretilen 12VDC coil voltajı ile çalışan DPDT (2 Form C) konfigürasyonlu telecom sinyal rölesisidir. 2 Amper'e kadar akım anahtarlaması yapabilen bu röle, tek bobinli latching tip tasarıma sahiptir. 8.3 mA coil akımı ile düşük güç tüketimi gerçekleştirir. Surface mount montajı ile PCB'ye doğrudan monte edilebilen, Gull Wing uç stiline sahip olan bileşen, 4 ms işletme ve serbest bırakma sürelerine sahiptir. 125VAC ve 110VDC'ye kadar gerilim anahtarlaması gerçekleştirebilen röle, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Silver Palladium ve Gold iletken materyali ile yapılmış kontakları, telekomünikasyon, endüstriyel kontrol, sinyal anahtarlaması ve oto-şalt uygulamalarında tercih edilir. 9VDC minimum işletme gerilimi ile güvenilir anahtarlama sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 8.3 mA
Coil Type Latching, Single Coil
Coil Voltage 12VDC
Contact Form DPDT (2 Form C)
Contact Material Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
Contact Rating (Current) 2 A
Mounting Type Surface Mount
Must Operate Voltage 9 VDC
Operate Time 4 ms
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Release Time 4 ms
Switching Voltage 125VAC, 110VDC - Max