AGP15-800-E3/54
DIODE AVALANCHE 800V 1.5A DO204
Seri / Aile Numarası
AGP15-800-E3
AGP15-800-E3/54 Hakkında
Vishay AGP15-800-E3/54, 800V ters voltaj kapasitesine sahip bir avalanche diyotudur. 1.5A ortalama doğrultulmuş akım ile tasarlanan bu bileşen, standart iyileşme hızında (>500ns, >200mA) çalışır ve 2 µs ters iyileşme süresine (trr) sahiptir. DO-204AC (DO-15) axial paketinde sunulan diyot, yüksek voltaj uygulamalarında, güç kaynakları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. -65°C ile 175°C arasında çalışmaya elverişlidir. 1.1V maksimum ileri voltaj düşüşü (Vf) ile verimli doğrultma sağlar. Parça artık üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 1.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 800 V
Diode Type Avalanche
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -65°C ~ 175°C
Reverse Recovery Time (trr) 2 µs
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-204AC (DO-15)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.1 V @ 1.5 A