AFK478M16R44B-F
CAP ALUM 4700UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK478M16R44B
AFK478M16R44B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK478M16R44B-F, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketi ile sunulan bu kondansatör, 16V rated voltajda çalışmakta olup, ±20% toleransa sahiptir. 33 mOhm ESR değeri ve 2.06 A ripple current (100 kHz) ile bypass ve decoupling uygulamalarında etkili performans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonlu olup, yüksek frekans devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 100kHz
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.06 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.545 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V