AFK477M63P44T-F
CAP ALUM 470UF 20% 63V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK477M63P44T
AFK477M63P44T-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK477M63P44T-F, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile tasarlanmış bu SMD tipi komponent, automotive, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 82 mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de 1.41 A ripple current kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonu ile otomotiv endüstrisinde kullanıma uygundur.
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 82mOhm @ 100kHz
Impedance 82 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.41 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.058 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V