AFK477M16F24B-F
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK477M16F24B
AFK477M16F24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK477M16F24B-F, 470µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) radial can pakajda sunulan bu komponent, otomotiv, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile 160 mΩ ESR değerine sahip olan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 600 mA, 120 Hz'de 450 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 standart sertifikasyonlu, güvenilir elektrik devrelerinde kullanılır.
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mohm @ 100kHz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V