AFK477M10F24T-F
CAP ALUM 470UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK477M10F
AFK477M10F24T-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK477M10F24T-F, 470µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile automotive, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanıma uygundur. 160 mOhms ESR değeri ile 100 kHz'de çalışır. 600 mA (100 kHz) ve 450 mA (120 Hz) ripple current kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömürlüdür. AEC-Q200 sertifikası ile otomotiv standartlarına uygun olup, ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mohm @ 100kHz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V