AFK477M06F24VT-F
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK477M06F24VT
AFK477M06F24VT-F Hakkında
AFK477M06F24VT-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 470µF kapasitansli, 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) pakette sunulan bu bileşen, 160 mOhms ESR değeri ile düşük empedans sağlar. Automotive uygulamaları, bypass ve decoupling devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. AEC-Q200 standartlarına uygun olup, 450 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mohm @ 100kHz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V