AFK477M06F24B-F
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK477M06F24B
AFK477M06F24B-F Hakkında
AFK477M06F24B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 470 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V rated voltaj ile otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling görevleri için tasarlanmıştır. Surface Mount (SMD) paket tipinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 160 mOhm ESR değeri ile yüksek frekanslarda (100 kHz) 600 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup güvenilir endüstriyel ve otomotiv uygulamalarında kullanılır.
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mohm @ 100kHz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V