AFK476M50E16B-F
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK476M50E
AFK476M50E16B-F Hakkında
AFK476M50E16B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu bileşen, Surface Mount (SMD) paketinde sunulmakta ve AEC-Q200 otomotiv standartlarına uygunluk sağlamaktadır. ±20% tolerans değeri ile 680 mOhm ESR (100 kHz'de) ve 680 mOhm impedans özelliklerine sahiptir. Işıltı akımı kapasitesi 195 mA @ 100 kHz ve 146.2 mA @ 120 Hz olarak belirtilmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi garantisi vardır. Otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling devreleri için kullanılmaya uygundur.
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 680mOhm @ 100kHz
Impedance 680 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 195 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 146.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V