AFK338M16P44T-F
CAP ALUM 3300UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK338M16P44T
AFK338M16P44T-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK338M16P44T-F, 3300 µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile automotive, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında, 35 mOhm ESR değeri ile 100 kHz'de çalışmaya uygundur. -55°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında çalışabilir ve 5000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. AEC-Q200 standartlarını karşılayan bu kondansatör, 1.8 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekans uygulamalarında ve 1.35 A ile düşük frekans işlemlerinde etkin olarak görev yapabilir.
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 35mOhm @ 100kHz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.8 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V