AFK337M16F24B-F
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK337M16F24B
AFK337M16F24B-F Hakkında
AFK337M16F24B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu bileşen, otomotiv, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 160 mOhm ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 600 mA ripple current) güvenilir performans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garanti etmektedir. AEC-Q200 otomotiv standardı sertifikası ile endüstriyel güvenilirlik sunar.
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mohm @ 100kHz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V