AFK337M06X16B-F
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK337M06X16B
AFK337M06X16B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK337M06X16B-F, 330µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanan bu SMD tipi kondansatör, otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling işlevleri için uygundur. ±20% tolerans ve 340mOhm ESR değeri ile geniş frekans aralığında kararlı performans sunar. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi özellikleri bulunmaktadır. Yüksek frekansda (100kHz) 280mA, düşük frekansda (120Hz) 210mA ripple akımı toleransı vardır. AEC-Q200 standartına uygun olarak otomotiv endüstrisinde kullanılmaya uygun hale getirilmiştir.
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 340mOhm @ 100kHz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V