AFK336M2AG24B-F
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AFK336M2AG24B
AFK336M2AG24B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK336M2AG24B-F, 33µF kapasitanslı ve 100V rated voltajlı yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling devrelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 700mOhm ESR değeri ile 100kHz'de çalışır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 200mA ripple akım kapasitesi (100kHz) ve 150mA ripple akım kapasitesi (120Hz) ile güvenilir performans sağlar. AEC-Q200 standardına uyum sertifikasına sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 100kHz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V