AFK226M50D16B-F
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK226M50D16B
AFK226M50D16B-F Hakkında
AFK226M50D16B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 22µF kapasitanseli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu SMD bileşeni, otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling devreleri için kullanılmaktadır. ±20% tolerans, 880mOhm ESR değeri ve 2000 saat 105°C ömrü ile endüstriyel standartları karşılar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilmekte, 165mA yüksek frekans (100kHz) ve 123.8mA düşük frekans (120Hz) ripple akımını desteklemektedir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup, güvenilir performans ve uzun bağlantı ömrü sağlar.
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 880mOhm @ 100kHz
Impedance 880 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 123.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V