AFK226M16C12B-F
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AFK226M16C12B
AFK226M16C12B-F Hakkında
AFK226M16C12B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 22µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanmış bu SMD tipi bileşen, otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling devrelerde kullanılır. 700mOhm ESR değeri ile 100kHz frekansında 160mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi ile güvenilir performans sunar. AEC-Q200 standardına uygun olması sayesinde otomotiv endüstrisindeki katı gereklilikeri karşılamaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 700mOhm @ 100kHz
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V