AFK158M16H32VT-F
CAP ALUM 1500UF 20% 16V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AFK158M16H32VT
AFK158M16H32VT-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK158M16H32VT-F, 1500 µF kapasitans değerine ve 16V rated voltage'a sahip yüzey montajlı (SMD) alüminyum elektrolitik kondansatördür. 60 mOhms ESR ve impedansı ile düşük frekans ripple current kapasitesi 825 mA @ 120 Hz'dir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, 105°C'de 5000 saatlik ömür sağlar. Otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling işlevleri için tasarlanmış olup, AEC-Q200 standartlarına uygundur. ±20% toleransı ile değişken enerji depolama gereksinimlerinde kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100kHz
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 825 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V