AFK157M2AP44VT-F
CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
AFK157M2AP44VT
AFK157M2AP44VT-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFK157M2AP44VT-F, 150µF kapasitansa ve 100V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD (Surface Mount Device) teknolojisi ile üretilen bu komponent, 170mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Otomotiv uygulamaları, bypass ve decoupling devreleri için tasarlanmıştır. AEC-Q200 standardına uygun olan bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 120Hz'de 594.8mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100kHz
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ Low Frequency 594.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V