AFC227M16G24B-F
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AFC227M16G24B
AFC227M16G24B-F Hakkında
AFC227M16G24B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 220µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanan bu SMD (Surface Mount Device) komponenti, otomotiv, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 1.2Ohm ESR değeri ve 150mOhms impedans ile düşük frekans (120Hz'de 502.5mA) ve yüksek frekans (100kHz'de 670mA) ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. AEC-Q200 sertifikasyonlu olup, radial can SMD paketinde sunulmaktadır.
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.2Ohm @ 120Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 502.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V