AFC226M16C12T
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
AFC226M16C12T
AFC226M16C12T Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AFC226M16C12T, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile automotive, bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. Surface mount paket türüne sahip olan bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. 12.1 Ohm ESR değeri ile 120 Hz'de ve 95 mA ripple current kapasitesi 100 kHz'de ölçülmüştür. AEC-Q200 standartlarına uygun olan kondansatör, automotive endüstrisi için sertifikalı olup, ±20% tolerans aralığında tasarlanmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive, Bypass, Decoupling
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.1Ohm @ 120Hz
Impedance 1.8 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 95 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 71.25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V