AFC107M16E16B-F
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
AFC107M16E16B
AFC107M16E16B-F Hakkında
AFC107M16E16B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) montaj türü ile radial can paketi içinde sunulan bu kondansatör, 16V nominal voltaj ile çalışır ve ±20% toleransa sahiptir. -55°C ile +105°C arasında işletilen bileşen, 105°C'de 1000 saat ömür garantisi vermektedir. 2.7Ohm ESR değeri ve 400mOhm impedansı ile bypass ve decoupling uygulamalarında kullanılır. Otomotiv endüstrisine yönelik AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. 100kHz'de 230mA ve 120Hz'de 172.5mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.7Ohm @ 120Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 230 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 172.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V