AEB686M2ES44B-F
CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD
Seri / Aile Numarası
AEB686M2ES44B
AEB686M2ES44B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AEB686M2ES44B-F, 68µF kapasitansla tasarlanmış yüksek voltaj alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, inverter devreleri, motor kontrolü ve endüstriyel uygulamalar başta olmak üzere genel amaçlı kullanım alanlarında tercih edilir. Surface mount (SMD) teknolojisi ile PCB'ye doğrudan montaj sağlayan bu kondansatör, 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunar. 600 mOhm empedans değeri ile düşük ESR performansı, 100 kHz'de 990 mA ripple akım kapasitesi sayesinde yüksek frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 990 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 544.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V