AEB686M2CU44B-F
CAP ALUM 68UF 20% 160V SMD
Seri / Aile Numarası
AEB686M2CU44B
AEB686M2CU44B-F Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen AEB686M2CU44B-F, 68 µF kapasitanslı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V voltaj değeri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans aralığında tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saatlik ömür sunmaktadır. 550 mOhms impedans değeri ile düşük kayıplar sağlar. Yüksek frekans uygulamalarında 750 mA (100 kHz) ve düşük frekansda 412.5 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can tipinde SMD paketlemesi ile kompakt PCB tasarımlarında yer kazandırır. Aktif pazardaki ürün olarak temin edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 550 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 412.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V