AEB476M2VS44T-F
CAP ALUM 47UF 20% 350V SMD
Seri / Aile Numarası
AEB476M2VS44T
AEB476M2VS44T-F Hakkında
AEB476M2VS44T-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 47µF kapasitanslı, 350V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 1 Ohm impedans değeri ile yüksek frekans (100 kHz) uygulamalarında 670 mA ripple current kapasitesiyle tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve stabilizasyon devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 670 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 335 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V