AEB226M2GU44B-F
CAP ALUM 22UF 20% 400V SMD
Seri / Aile Numarası
AEB226M2GU44B
AEB226M2GU44B-F Hakkında
AEB226M2GU44B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 22µF kapasitesinde, 400V rated voltajda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile yüksek yoğunluklu elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) özellikleri vardır. 2.2 Ohm impedans değeri ile düşük frekans (120 Hz'de 205 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 410 mA) ripple akımlarını destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve energia depolama uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygun olup, radial can yapısında tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 2.2 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V