AEB107M2CS44B-F
CAP ALUM 100UF 20% 160V SMD
Seri / Aile Numarası
AEB107M2CS44B
AEB107M2CS44B-F Hakkında
AEB107M2CS44B-F, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 100µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V voltaj değerinde tasarlanan bu SMD tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kutuplu bir bileşendir. 5000 saat ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta çalışabilir ve -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilmektedir. 500 mOhm impedans değerine sahip olan komponent, 100 kHz'de 1.06A ve 120 Hz'de 583 mA ripple akımını destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, analog devreleri, DC filtreleme ve EMI/RFI uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 500 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Discontinued at Digi-Key
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.06 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 583 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V