AEA1616681M050R
Seri / Aile Numarası
AEA1616681M050R
AEA1616681M050R Hakkında
AEA1616681M050R, Elco (AVX) tarafından üretilen 680 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50 V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Surface mount radial can paketinde sunulan bu kondansatör, 73 mOhm empedans değerine ve ±20% toleransa sahiptir. 100 kHz'de 1.61 A ve 120 Hz'de 966 mA ripple akım kapasitesine sahip olan bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sağlar ve aktif durumda üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 73 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.61 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 966 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V