ADV7128KR50
IC DAC VIDEO 50MHZ 5.0V 28SOIC
Paket/Kılıf
28-SOIC
Seri / Aile Numarası
ADV7128
ADV7128KR50 Hakkında
ADV7128KR50, 10-bit çözünürlüğe sahip video Digital-to-Analog Converter (DAC) entegresidir. 50 MHz örnekleme hızında çalışan bu bileşen, tek 4.75V-5.25V güç kaynağından beslenebilir. Surface mount paketinde (28-SOIC) sunulan komponent, video sinyal işleme ve görüntü sistemleri uygulamalarında kullanılan özel amaçlı bir DAC'tır. 0°C ile 70°C arasında işletim sıcaklığında çalışmaktadır. Bileşen şu anda Obsolete statüsündedir ve yeni tasarımlarda yerine geçer olan alternatif komponentler tercih edilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Part Status Obsolete
Resolution (Bits) 10 b
Sampling Rate (Per Second) 50M
Supplier Device Package 28-SOIC
Type Video DAC
Voltage - Supply 4.75V ~ 5.25V