ADS62P19IRGCR
Seri / Aile Numarası
ADS62P19
ADS62P19IRGCR Hakkında
ADS62P19IRGCR, Texas Instruments tarafından üretilen 11-bit pipelined analog-dijital dönüştürücüdür. İki adet ADC çevirici içeren bu bileşen, 250 MSPS (Milyon Örnek/Saniye) örnekleme hızında eşzamanlı örnekleme yetenekleriyle donatılmıştır. Diferansiyel giriş yapısına sahip olan cihaz, LVDS ve parallel veri çıkış arayüzleri sunmaktadır. 3.15V-3.6V analog besleme ve 1.7V-1.9V dijital besleme voltajlarında çalışan ADS62P19IRGCR, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. 64-pin VQFN paketinde sunulan bu ADC, harita oluşturma (SONAR) sistemleri, tıbbi görüntüleme, yazılım tanımlı radyo (SDR) ve yüksek hızlı veri toplama uygulamalarında kullanılmaktadır.
Number of Inputs 2
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Reference Type External, Internal
Sampling Rate (Per Second) 250M
Supplier Device Package 64-VQFN (9x9)
Voltage - Supply, Analog 3.15V ~ 3.6V
Voltage - Supply, Digital 1.7V ~ 1.9V