ADS62C17IRGCR
Seri / Aile Numarası
ADS62C17
ADS62C17IRGCR Hakkında
ADS62C17IRGCR, Texas Instruments tarafından üretilen 11-bit pipelined mimari ADC (Analog-Dijital Dönüştürücü) entegre devresinin bir örneğidir. İçerisinde 2 adet simultaneous sampling yapabilen ADC birimi barındıran bu bileşen, 200 MSPS (Mega Sample Per Second) örnekleme hızında çalışabilmektedir. Diferansiyel giriş konfigürasyonuna sahip olan cihaz, LVDS ve paralel veri arayüzleri ile çalışır. 64-VFQFN yüzey montajlı pakete yerleştirilen ADS62C17IRGCR, analog besleme için 3.15V-3.8V, dijital besleme için 1.7V-1.9V gereken gerilimler ile çalışmaktadır. -40°C ile 85°C arasında işletilmesine uygun tasarlanmış bileşen, harita uydu sistemleri, tıbbi görüntüleme, test ve ölçüm ekipmanları, radar sistemleri ve yüksek hızlı veri toplama uygulamalarında kullanılır.
Number of Inputs 2
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Part Status Active
Ratio - S/H:ADC 1:1
Reference Type External, Internal
Sampling Rate (Per Second) 200M
Supplier Device Package 64-VQFN (9x9)
Voltage - Supply, Analog 3.15V ~ 3.8V
Voltage - Supply, Digital 1.7V ~ 1.9V