ADN2850BCPZ250-RL7
Paket/Kılıf
16-WQFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
ADN2850
ADN2850BCPZ250-RL7 Hakkında
ADN2850BCPZ250-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 250kΩ dijital potansiyometredir. SPI arayüzü ile haberleşme yapan bu komponentin 1024 adımlı ayarlama çözünürlüğü ve non-volatile belleği sayesinde güç kaybında ayarlar korunur. Rheostat konfigürasyonunda çalışan IC, cascade pin özelliği ile birden fazla cihaz seri bağlanabilmesini sağlar. 2 devre içeren paketi, ses cihazları, ölçüm ekipmanları, endüstriyel kontrol sistemleri ve test cihazlarında analog sinyal kontrolü, kalibrasyonu ve ayarlanabilir kazanç uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığında ve 2.7V-5.5V veya ±2.25V-2.75V besleme voltajında çalışır. 16-LFCSP-WQ (5x5) paket tipi ile surface mount montajına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Configuration Rheostat
Features Cascade Pin
Interface SPI
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 2
Number of Taps 1024
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 16-WQFN Exposed Pad, CSP
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 250k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50
Supplier Device Package 16-LFCSP-WQ (5x5)
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±8%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V