ADJ25048
ADJ(DJ) RELAY (FLUX, 1A, SINGLE-
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
ADJ25048
ADJ25048 Hakkında
ADJ25048, Panasonic tarafından üretilen 48VDC coil voltajlı genel amaçlı güç rölessidir. SPST-NO (1 Form A) kontakt konfigürasyonuna sahip olup, 16A'e kadar yüksek akım anahtarlaması yapabilir. Non-latching coil tipi ile 5.2mA düşük coil akımı gerektiren bu rele, 36VDC must operate voltajı ve 4.8VDC must release voltajı özellikleriyle tasarlanmıştır. 20ms işletme ve bırakma süreleri sayesinde hızlı anahtarlama sağlar. Gümüş Kalay Oksit (AgSnO) kontakt malzemesi ile 250VAC'ye kadar anahtarlayabilir. -40°C ile 70°C arasında çalışan ve flux korumalı sealed tasarımı ile endüstriyel uygulamalarda kullanılır. PC pin termination ile PCB montajına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 5.2 mA
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 48VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 16 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 36 VDC
Must Release Voltage 4.8 VDC
Operate Time 20 ms
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 20 ms
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 250VAC - Max