ADC09SJ800AAVTQ1
IC ANALOG TO DIGITAL CONVERTER
Paket/Kılıf
144-BGA
Seri / Aile Numarası
ADC09SJ800
ADC09SJ800AAVTQ1 Hakkında
ADC09SJ800AAVTQ1, Texas Instruments tarafından üretilen 9-bit Analog-Dijital Dönüştürücüdür. Pipelined ve SAR (Successive Approximation Register) mimarisine sahip bu bileşen, 800 MHz örnekleme hızında çalışmaktadır. Diferansiyel giriş yapısına sahip olan ADC, JESD204C ve Serial veri arayüzü ile haberleşir. 144-FCBGA (10x10) paketinde sunulan bileşen, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 1.05V-1.15V ve 1.8V-2V analog beslenme voltajı ile 1.05V-1.15V dijital beslenme voltajı gerektirmektedir. Yüksek hızlı sinyal işleme, telekomünikasyon sistemleri ve veri toplama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Architecture Pipelined, SAR
Configuration ADC
Data Interface JESD204C, Serial
Input Type Differential
Mounting Type Surface Mount
Number of A/D Converters 1
Number of Bits 9
Number of Inputs 1
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 144-FBGA, FCBGA
Part Status Active
Ratio - S/H:ADC 0:1
Sampling Rate (Per Second) 800M
Supplier Device Package 144-FCBGA (10x10)
Voltage - Supply, Analog 1.05V ~ 1.15V, 1.8V ~ 2V
Voltage - Supply, Digital 1.05V ~ 1.15V