AD9649BCPZRL7-40
IC ADC 14BIT PIPELINED 32LFCSP
Paket/Kılıf
32-VFQFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
AD9649
AD9649BCPZRL7-40 Hakkında
AD9649BCPZRL7-40, Analog Devices tarafından üretilen 14-bit pipelined mimarili analog-dijital dönüştürücüdür. 40 MHz örnekleme hızına sahip olan bu entegre, diferansiyel ve single-ended giriş türlerini destekler. İç ve harici referans kaynağı seçeneği bulunmaktadır. 1.7V-1.9V aralığında hem analog hem dijital besleme gerilimi gerektiren bu ADC, 32-pin VFQFN-CSP paketinde sunulmaktadır. Sinyal işleme, ses akışı, endüstriyel ölçüm ve telekomünikasyon uygulamalarında kullanılan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında çalışabilir.
Configuration S/H-ADC
Data Interface Parallel
Input Type Differential, Single Ended
Mounting Type Surface Mount
Number of A/D Converters 1
Number of Bits 14
Number of Inputs 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 32-VFQFN Exposed Pad, CSP
Part Status Active
Ratio - S/H:ADC 1:1
Reference Type External, Internal
Sampling Rate (Per Second) 40M
Supplier Device Package 32-LFCSP-VQ (5x5)
Voltage - Supply, Analog 1.7V ~ 1.9V
Voltage - Supply, Digital 1.7V ~ 1.9V