AD9625BBP-2.6
IC ADC 12BIT PIPELINED 196BGA
Paket/Kılıf
196-LFBGA Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
AD9625
AD9625BBP-2.6 Hakkında
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Architecture Pipelined
Configuration S/H-ADC
Data Interface JESD204B
Input Type Differential
Mounting Type Surface Mount
Number of A/D Converters 1
Number of Bits 12
Number of Inputs 1
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case 196-LFBGA Exposed Pad
Part Status Last Time Buy
Ratio - S/H:ADC 1:1
Reference Type Internal
Sampling Rate (Per Second) 2.6G
Supplier Device Package 196-BGA-ED (12x12)
Voltage - Supply, Analog 1.26V ~ 1.32V, 2.4V ~ 2.6V
Voltage - Supply, Digital 1.26V ~ 1.32V, 2.4V ~ 2.6V