AD8403ARUZ100
AD8403
AD8403ARUZ100 Hakkında
AD8403ARUZ100, Analog Devices tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. 100kΩ nominal dirençle ve 256 tap pozisyonuyla hassas direnç ayarlaması sağlar. SPI ara yüzü aracılığıyla kontrol edilir ve volatile bellek tipine sahiptir. Surface mount 24-TSSOP paketinde sunulur. Wiper direnci 200Ω (tipik) olan linear taper karakteristiğine sahip bu bileşen, ses cihazları, test ve ölçüm ekipmanları, otomotiv uygulamaları ve endüstriyel kontrol sistemlerinde kullanılır. 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilir ve -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında stabil performans gösterir.
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 500ppm/°C
Tolerance ±30%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V