AD7376ARWZ100
IC DGT POT 100KOHM 128TAP 16SOIC
Paket/Kılıf
16-SOIC
Seri / Aile Numarası
AD7376
AD7376ARWZ100 Hakkında
AD7376ARWZ100, Analog Devices tarafından üretilen 100kΩ değerine sahip entegre dijital potansiyometredir. 128 tap pozisyonu ile doğrusal (linear) dirençsel ayarlama yapabilir. SPI arayüzü üzerinden kontrol edilen bu bileşen, gürültü ön işlemesi, ses seviyesi kontrolü, analog sinyal ayarlama ve kalibrasyonlu ölçüm uygulamalarında kullanılır. Volatile bellek tipine sahip olup, 4.5V ile 33V arasında tek polarite veya ±4.5V ile ±16.5V arasında çift polarite beslenme destekler. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığında çalışır. Wiper direnci tipik olarak 260Ω'dur. 16-SOIC yüzey montaj paketi ile gelmektedir.
Number of Taps 128
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 260
Supplier Device Package 16-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) -300ppm/°C
Tolerance ±30%
Voltage - Supply 4.5V ~ 33V, ±4.5V ~ 16.5V