AD5293BRUZ-100-RL7
Paket/Kılıf
14-TSSOP
Seri / Aile Numarası
AD5293
AD5293BRUZ-100-RL7 Hakkında
AD5293BRUZ-100-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 100kΩ dijital potansiyometredir. 1024 tap çözünürlüğü ile hassas direnç ayarlaması sağlar. SPI arayüzü üzerinden kontrol edilebilen bu bileşen, cascade pin özelliğine sahiptir ve volatil bellek kullanır. 9V-33V veya ±9V-16.5V besleme gerilimleri ile çalışabilir. ±1% tolerans ve 35ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir. Ses seviyesi kontrolleri, gain ayarlaması, filtre kesim frekansı kontrolü ve diğer analog sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Surface mount 14-TSSOP paketinde sunulan bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır.
Interface SPI
Memory Type Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Number of Taps 1024
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 60
Supplier Device Package 14-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±1%
Voltage - Supply 9V ~ 33V, ±9V ~ 16.5V