AD5263BRUZ200
AD5263
AD5263BRUZ200 Hakkında
AD5263BRUZ200, 4 devreli dijital potansiyometre entegre devresi olup 200kΩ direnç değerine ve 256 tap konumuna sahiptir. I²C ve SPI iletişim arayüzlerini destekleyen bu bileşen, kontrol edilebilir direnç değerleri gerektiren uygulamalarda kullanılır. Cascade pin ve seçilebilir adres özellikleriyle birden fazla cihazın seri bağlanmasına olanak tanır. -40°C ile 125°C arasında çalışan bu Surface Mount bileşen, ses kontrol sistemleri, programlanabilir kazanç amplifikatörleri, kalibre edilebilir filtreler ve dijital kontrol devrelerinde yaygın olarak uygulanır. 4.5V-16.5V ve ±4.5V-7.5V besleme gerilimi aralıklarında çalışabilir.
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 200k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 30ppm/°C
Tolerance ±30%
Voltage - Supply 4.5V ~ 16.5V, ±4.5V ~ 7.5V