AD5259BCPZ100-R7
Paket/Kılıf
10-VFDFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
AD5259
AD5259BCPZ100-R7 Hakkında
AD5259BCPZ100-R7, Analog Devices tarafından üretilen 100kΩ değerine sahip tek kanallı dijital potansiyometredir. I²C seri arayüzü ile kontrol edilebilen bu bileşen, 256 basamak çözünürlüğe ve non-volatile bellek özelliğine sahiptir. Seçilebilir adres fonksiyonu sayesinde aynı bus üzerinde birden fazla cihaz kullanılabilir. 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilen bu entegre, -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında stabildir. Ses sistemlerinde, otomotiv kontrol üniteleri, endüstriyel otomasyon, test ekipmanları ve kalibrasyonlu sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Surface mount 10-LFCSP paketinde sunulan bileşen, düşük baskı maliyeti ve kompakt tasarım sunar.
Number of Circuits 1
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 10-VFDFN Exposed Pad, CSP
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75
Supplier Device Package 10-LFCSP-WD (3x3)
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 500ppm/°C
Tolerance ±30%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V