AD5254BRUZ10-RL7
IC DGT POT 10KOHM 256TAP 20TSSOP
Paket/Kılıf
20-TSSOP
Seri / Aile Numarası
AD5254
AD5254BRUZ10-RL7 Hakkında
AD5254BRUZ10-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 4 kanallı dijital potansiyometredir. 10kΩ dirençten oluşan 256 tap ile doğrusal direnç ayarlaması sağlar. I²C seri arayüzü ve seçilebilir adres özelliği sayesinde mikrodenetleyiciler ve FPGA'lar tarafından kontrol edilebilir. Non-volatile bellek ile ayarlanmış değerleri korur. 2.7V-5.5V ve ±2.25V-2.75V çift güç kaynağı desteği sunar. Surface mount 20-TSSOP paketinde yer alan bu bileşen, analog sinyal ayarlaması, ses seviyesi kontrolü, ışık ayarlaması, kalibrasyonlu ölçüm sistemleri ve otomotiv uygulamalarında kullanılır.
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 4
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 200
Supplier Device Package 20-TSSOP
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 650ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V