AD5247BKSZ10-2RL7
IC DGTL POT 10KOHM 128TAP SC70-6
Paket/Kılıf
6-TSSOP
Seri / Aile Numarası
AD5247
AD5247BKSZ10-2RL7 Hakkında
AD5247BKSZ10-2RL7, Analog Devices tarafından üretilen tek kanallı dijital potansiyometredir. 10kΩ nominal direnci, 128 dokunuş seviyesi ve I²C arayüzü ile cihazı kontrol etmeyi sağlar. Rheostat konfigürasyonunda çalışan bu bileşen, voltaj kontrolü, ses seviyesi ayarı, yazı tipi yoğunluğu düzenlemesi ve diğer analog parametrelerin dijital olarak kontrol edilmesi gereken uygulamalarda kullanılır. 2.7V-5.5V çalışma voltajı aralığı, -40°C ile +125°C sıcaklık toleransı ve Surface Mount paketi ile gömülü sistemler, ses cihazları, endüstriyel kontrol ve tüketici elektroniğine uygunluk sağlar.
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Number of Taps 128
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75
Supplier Device Package SC-70-6
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 45ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V