AD5246BKS50-RL7
IC DGTL RES 128POS SC70-6 T/R
AD5246
AD5246BKS50-RL7 Hakkında
AD5246BKS50-RL7, Rochester Electronics tarafından üretilen 50kΩ değerine sahip tek kanallı dijital potansiyometredir. I²C seri haberleşme arayüzü aracılığıyla kontrol edilen bu bileşen, 128 pozisyonlu direnç ayarlaması kapabiliyeti sunmaktadır. SC70-6 (6-TSSOP) yüzey montajlı paketinde sunulan komponent, 2.7V ile 5.5V arasında besleme gerilimi ile çalışmaktadır. Volatile bellek türüne sahip olan cihaz, otomatik kazanç ayarlaması, kalibrasyonları, ses seviyesi kontrolü ve endüstriyel sensör uygulamalarında direnç değerinin elektronik ortamda kontrol edilmesi gereken sistemlerde kullanılmaktadır. 45ppm/°C sıcaklık katsayısı ile stabil performans sağlamaktadır.
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Supplier Device Package SC-70-6
Temperature Coefficient (Typ) 45ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V