AD5245BRJ50-RL7
IC DGTL POT 256POS SOT-23-8 T/R
AD5245
AD5245BRJ50-RL7 Hakkında
AD5245BRJ50-RL7, Analog Devices tarafından tasarlanmış 256 konumlu dijital potansiyometredir. I²C seri arayüzü ile kontrol edilebilen bu entegre, 50kΩ dirençli değere sahiptir ve volatile hafıza tipi kullanır. Surface mount SOT-23-8 paket tipinde sunulan komponent, 2.7V ile 5.5V arasında besleme gerilimi ile çalışır. -40°C ile 125°C işletme sıcaklık aralığında stabil performans sunar ve 45ppm/°C tipik sıcaklık katsayısına sahiptir. Ses seviyesi kontrolü, kalibrasyonlu analog ayarlamalar ve veri toplama uygulamalarında dirençli değerlerin yazılımsal olarak ayarlanması gereken uygulamalarda kullanılır. Komponent Obsolete durumundadır.
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case SOT-23-8
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Supplier Device Package SOT-23-8
Temperature Coefficient (Typ) 45ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V