AD5245BRJ10-RL7
IC POT DGTL 10K 256POS SOT23-8
Paket/Kılıf
SOT-23-8
Seri / Aile Numarası
AD5245
AD5245BRJ10-RL7 Hakkında
AD5245BRJ10-RL7, Rochester Electronics tarafından üretilen 10kΩ değerine sahip tek kanallı dijital potansiyometredir. I²C arayüzü üzerinden kontrol edilebilen bu entegre, 256 pozisyonlu rezistif bölücü yapısına sahiptir. Surface mount SOT-23-8 paketinde sunulan komponent, 2.7V ile 5.5V arasında güç kaynağında çalışabilir. -40°C ile 125°C arasında sıcaklık aralığında uygulanabilir. Sabit olmayan hafıza türüne sahip olup, her başlatmada önceki değerleri korulamaz. Analog sinyal değiştirilmesi, volume kontrol, kalibrasyonlu dirençli bölücü ve analog ayarlama uygulamalarında kullanılır. Ancak bu ürün önerilmeyen revizyon durumundadır.
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case SOT-23-8
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 10k
Supplier Device Package SOT-23-8
Temperature Coefficient (Typ) 45ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V