AD5232BRUZ100-RL7
AD5232
AD5232BRUZ100-RL7 Hakkında
AD5232BRUZ100-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 2 kanallı dijital potansiyometredir. 100kΩ nominal direnç değeri ile 256 tap konumuna sahip bu bileşen, SPI arayüzü üzerinden dijital kontrol sağlar. Non-volatile bellek ile son ayarların kalıcı olarak saklanmasını destekler. ±2.25V ~ 2.75V ve 2.7V ~ 5.5V besleme voltajı aralığında çalışır. Surface mount paketinde (16-TSSOP) sunulan AD5232, ses kontrol devreleri, analog sinyal işleme, kalibrasyonlu empedans ayarlama ve test ekipmanlarında kullanılır. -40°C ile 85°C arasında güvenilir şekilde çalışır.
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Active
Resistance (Ohms) 100k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 600ppm/°C
Tolerance -40%, +20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V, ±2.25V ~ 2.75V