AD5228BUJZ50-RL7
IC DGT POT 50KOHM 32TAP TSOT23-8
AD5228
AD5228BUJZ50-RL7 Hakkında
AD5228BUJZ50-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 1-kanallı dijital potansiyometredir. 50kΩ nominal dirençle 32 tap seviyesinde direnci kontrol edebilir. Pushbutton arayüzü ile kullanıcı tarafından ayarlanabilir. Surface mount SOT-23-8 paketinde sunulan bu bileşen, ses seviyesi kontrolü, cihaz kalibrasyonu, ince ayarlamalar ve analog sinyal seviyelendirmesi gibi uygulamalarda kullanılır. 2.7V ile 5.5V arasında çalışır, volatile hafıza tipinde olup sıfırlandığında varsayılan değerlere döner. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir.
Number of Taps 32
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8
Part Status Active
Resistance (Ohms) 50k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V