AD5228BUJZ10-RL7
IC DGT POT 10KOHM 32TAP TSOT23-8
AD5228
AD5228BUJZ10-RL7 Hakkında
AD5228BUJZ10-RL7, Analog Devices tarafından üretilen 10kΩ değerine sahip dijital potansiyometredir. 32 tap konumlu bu bileşen, pushbutton arayüzü ile kontrol edilir ve SOT-23-8 yüzey montaj paketinde sunulur. 2.7V ile 5.5V arasında çalışan, 100Ω tipik wiper direncine ve ±20% toleransa sahip olan bu IC, ses kontrol, seviye ayarlama, kalibrasyon ve empedans uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan lineer taper yapısı, hassas analog kontrol gerekli olan endüstriyel, tüketici ve medikal cihazlarda tercih edilir.
Number of Taps 32
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8
Part Status Active
Resistance (Ohms) 10k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 35ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V