AD5220BRM50-REEL7
IC DGTL POT SNGL 128POS 8MSOP
Paket/Kılıf
8-MSOP
Seri / Aile Numarası
AD5220
AD5220BRM50-REEL7 Hakkında
AD5220BRM50-REEL7, tek kanal dijital potansiyometre entegre devresdir. 128 pozisyon ayarlanabilir dirençten oluşan yapısı sayesinde analog devrelerde dirençsel ayarlamalar yapılmasını sağlar. 50kΩ nominal dirençle tasarlanmış olan bu bileşen, mikroişlemci kontrolü altında hassas empedans kontrol uygulamalarında kullanılır. Volatile hafıza tipine sahip olup güç kaybında ayarlar sıfırlanır. 2.7V ile 5.5V arasında çalışabilen bu bileşen, ses sistemleri, ölçüm cihazları ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Surface mount 8-MSOP paketinde sunulan komponent, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır.
Number of Taps 128
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Supplier Device Package 8-MSOP
Temperature Coefficient (Typ) 800ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V