AD5207BRU50-REEL7
IC DGT POT 50KOHM 256TAP 14TSSOP
AD5207
AD5207BRU50-REEL7 Hakkında
AD5207BRU50-REEL7, Analog Devices tarafından üretilen 2 kanallı dijital potansiyometredir. 50kΩ dirençli ve 256 tap çözünürlüğe sahip bu bileşen, SPI arayüzü üzerinden kontrol edilir. Surface mount 14-TSSOP pakette sunulan bu entegre, -40°C ile 125°C arasında çalışır. Volatile hafıza tipine sahiptir ve 2.7V-5.5V ile ±2.2V-2.7V arasında beslenebilir. Lineer taper karakteristiği ve 500ppm/°C sıcaklık katsayısı ile ses ve sinyal işleme, otomatik kazanç kontrolü, kalibrasyonlu direnç ağları ve programmable filtre uygulamalarında kullanılır. 50Ω tipik wiper direnci ile düşük çıkış empedansı sağlar. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 50k
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 500ppm/°C
Tolerance ±30%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V, ±2.2V ~ 2.7V