AD5204BRU100
IC DGTL POT QUAD 256POS 24-TSSOP
AD5204
AD5204BRU100 Hakkında
AD5204BRU100, dört adet bağımsız dijital potansiyometre kanalı içeren entegre devredir. 256 tap pozisyonunda 100kΩ direnç değerine sahip bu bileşen, ses seviyesi kontrolü, kazanç ayarı, kalibre ve ince ayar uygulamalarında kullanılır. Surface mount 24-TSSOP paketinde sunulan cihaz, 2.7V ~ 5.5V ve ±2.3V ~ 2.7V çift güç kaynağını destekler. Volatile bellek tipine sahip olması, cihaz kapalıyken ayarların korunmadığını anlamına gelir. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığında çalışabilir. Ses amplifikatörleri, ölçüm cihazları, test ekipmanları ve analog sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu bileşen şu anda üretimi durdurulmuş durumdadır.
Number of Taps 256
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Part Status Obsolete
Resistance (Ohms) 100k
Supplier Device Package 24-TSSOP
Temperature Coefficient (Typ) 700ppm/°C
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V, ±2.3V ~ 2.7V